Nagłe mocne bicie serca - pojedyncze uderzenia
PL EN
Strona główna Aktualności Zbadaj serce Produkty Olimp Premium Club   Przejdź do sklepu

Nagłe mocne bicie serca - pojedyncze uderzenia

  Burzliwy XXI wiek radykalnie zmienił warunki życia ludzi. A zmiany, które nastąpiły, nie zawsze są korzystne dla zdrowia. Diety, żywność bogata w cukier, tłuszcz, cholesterol, sól, niska mobilność w pracy i w domu przyczyniają się do gwałtownego rozwoju zaburzeń rytmu serca u ludzi, czyli naruszenie tempa i rytmu skurczów serca. Przyczynami dolegliwości są konflikty w domu, pracy, palenie i nadużywaniu alkoholu, dieta uboga w witaminy, mikroelementy, kwasy Omega 3.

Co to są zaburzenia rytmu serca?

  Zaburzenia rytmu serca najczęściej objawiają się nagłym mocnym biciem serca, silnym i czasami nierównym biciem serca, pojedynczymi uderzeniami. A także przyspieszeniem lub zwolnieniem serca. Choroby sercowo-naczyniowe są główną przyczyną śmierci na całym świecie. Olej z ryb zmniejsza to ryzyko. Udowodniono, że ludzie, którzy przestrzegają diety śródziemnomorskiej, rzadziej cierpią na choroby serca.

  Po 6 miesiącach przyjmowania oleju z ryb w ramach leczenia choroby niedokrwiennej serca zmniejsza się liczba markerów stanu zapalnego, a serce działa lepiej. Ryby to naturalne źródło kwasów Omega 3 który normalizuje serce, zwiększa poziom dobrego cholesterolu, zmniejsza ryzyko chorób układu sercowo-naczyniowego. Powoduje, że następuje normalizacja serca i uderzenia są miarowe.

  Wiele osób zastanawia się, jak sobie pomóc i uchronić swoje serce przed zaburzeniami w jego pracy. Jest dobre rozwiązanie a mianowicie dostarczenie organizmowi niezbędnych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych nie tylko z pożywienia, ale również za pomocą suplementów diety. Obecnie na rynku dostępny jest suplement diety Gold Omega 3 plus, zawierający olej rybny w tym olej z kryla będący źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3 oraz witaminę E, która zapobiega chorobom serca.

Jakie zadania w organizmie spełniają kwasy Omega 3 i witamina E?

Kwasy Omega 3 to wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego:

  • Zwiększają poziom dobrego cholesterolu (HDL).
  • Zapobiegają powstawaniu płytki miażdżycowej w tętnicach
  • Pomagają obniżyć ciśnienie krwi.
  • Redukują poziomy trójglicerydów o 15-30%.
  • Zmniejszają ryzyko śmierci z powodu arytmii.

  Trzeba mieć świadomość, że właściwa dieta pomaga zwalczać choroby sercowo-naczyniowe, spożywanie ryb i oleju z ryb w suplemencie Gold Omega 3 Plus pozwoli zachować serce w zdrowiu. Badania wykazały, że zwiększenie spożycia witaminy E zmniejsza częstość występowania chorób serca. Rozpuszczalne w tłuszczach witaminy są wchłaniane wraz z tłustymi pokarmami, dlatego najlepiej jest przyjmować witaminę E z pokarmem o niewielkiej zawartości tłuszczu. Udowodniono, że suplementacja witaminy E spowalnia również zatkane tętnice u ludzi. A także pomaga nie tylko zapobiegać chorobom serca, ale także, je wzmacniać.

  Głównym sposobem, w jaki witamina E zwalcza choroby serca, jest prawdopodobnie jej znaczący wpływ na poziom cholesterolu we krwi. Nie koniecznie obniża poziom cholesterolu, ale zapobiega zmianom chemicznym w złym LDL, w wyniku, czego cholesterol nie penetruje ściany tętnic. Ta witamina utrzymuje tętnice w stanie otwartym, zapobiegając namnażaniu komórek mięśni gładkich, które biorą udział w procesie blokowania tętnic. Jest, więc oczywiste, że dużą ilość witaminy E, można uzyskać tylko z suplementów diety takich jak Gold Omega 3 Plus, aby utrzymać tętnice otwarte i elastyczne.

Gold Omega 3 plus dobrym rozwiązaniem na nagłe mocne bicie serca, pojedyncze uderzenia

  Suplement diety Gold Omega-3 Plus to wyjątkowy produkt o składzie należący do kategorii witamin, które zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 o wysokim stężeniu 65%. Jest to najcenniejszy produkt pozyskiwany z tłuszczu ryb oceanicznych (kryl). Główną charakterystyczną i unikalną cechą kwasów Omega-3 jest zdolność do znacznego obniżenia poziomu szkodliwego cholesterolu i podwyższenia poziomu dobrego cholesterolu, co powoduje ich silne działanie przeciwmiażdżycowe dające wsparcie dla serca.

  Dodając do codziennej diety kwasy tłuszczowe Omega 3 wpływa się korzystnie na układ sercowo-naczyniowy, ponieważ rozcieńczenie krwi, przyczyni się do sprawnego funkcjonowania serca i poprawy krążenia krwi w organizmie. Wzmacnianie ścian naczyń krwionośnych i usuwanie płytek cholesterolu doskonale ochroni przed objawami zawałów serca i udarów mózgu.

  Zaleca się również przyjmowanie Omega-3 w okresie rekonwalescencji po udarze i zawałach serca. Omega-3 biorą udział w prawidłowym funkcjonowaniu połączeń nerwowych i pracy mózgu, więc wzrost ich konsumpcji bardzo dobrze wpłynie na twój nastrój i ogólne samopoczucie. Dzięki Gold Omega-3 można chronić organizm przed miażdżycą i rakiem, poprawić odporność i zapobiegać otyłości.

  Witamina E zawarta w suplemencie Gold Omega-3 Plus chroni przed chorobami serca i uszkodzeniami, które zaburzają normalne funkcjonowanie. Zaburzenia rytmu serca objawiające się nagłym mocnym biciem serca czy pojedynczymi uderzeniami mogą być wyeliminowane i praca serca znowu powróci na swoje tory.  

Podsumowanie

  Obecnie wiadomo, że kwasy Omega-3 mają działanie przeciwzapalne, ponieważ zmniejszają poziom czynników zapalnych w komórkach serca. Pozytywna rola kwasów tłuszczowych Omega-3 w zapobieganiu atakom serca, chorobie wieńcowej i arytmii została wielokrotnie potwierdzona. Co więcej, istnieją dowody na dobre wskaźniki powrotu do zdrowia u pacjentów, którzy mieli zawał serca lub inne zdarzenia sercowo-naczyniowe.

  Lekarze zdają sobie sprawę, że nieprzyjemny smak oleju z ryb jest głównym czynnikiem odstraszającym do regularnie przyjmowania. Dlatego teraz coraz częściej polecają kapsułki oleju z ryb Gold Omega-3 Plus. Za pomocą takich kapsułek każdy wzbogaci swoje ciało wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi Omega-3 bez nieprzyjemnego smaku.

 

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Z. Religi

Cała Polska Bada Serce

Wypełnij ankietę on-line i dowiedz się jaki jest stan Twojego serca. Ankieta jest bezpłatna i anonimowa.MocneSerce.pl

Portal, na którym znajdziesz porady ekspertów, profilaktykę oraz opis chorób


przejdź do portalu  
Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Z. Religi

Cała Polska Bada Serce

Wypełnij ankietę on-line i dowiedz się jaki jest stan Twojego serca. Ankieta jest bezpłatna i anonimowa.Zbadaj swoje serce
Olimp Premium Club - konkurs
zbadaj serce mocneserce.pl Olimp Premium Club - konkurs